Αρχική σελίδα arrow Ανακοινώσεις Γραμματείας arrow Πρόγραμμα εισαγωγικών εξετάσεων 2013

Πρόγραμμα εισαγωγικών εξετάσεων 2013

Τρίτη, 11 Ιούνιος 2013
Το πρόγραμμα των εισαγωγικών εξετάσεων για της Α΄τάξη του Μουσικού Σχολείου Αλίμου για το σχολ.ετ. 2013-2014 είναι το ακόλουθο:
Προετοιμασία υποψηφίων μαθητών για τις εισαγωγικές εξετάσεις


ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΞΕΤ.

ΤΣΙΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 17/06/2013 08.15-10.30

ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΔΟΥΓΚΑ ΕΛΕΝΗ

ΒΑΡΔΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΜΟΣΧΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΑΓΟΥΛΑ ΖΑΦΕΙΡΙΑ

ΜΑΡΚΟΛΕΦΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΠΥΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΕΝΗ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΞΑΝΘΗ

ΛΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΚΑΣΑΠΗΣ ΑΔΑΜ

ΣΟΥΚΕΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΓΑΡΓΑΛΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΕΛ ΣΑΦΑΪ ΧΑΓΚΕΡ

ΣΠΑΘΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΜΠΑΓΕΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΓΙΑΜΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ




ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΕΥΘΥΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 17/06/2013 09.30-11.45

ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΟΥΣΙΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΤΗΝΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΕΘΑ

ΓΙΟΒΑΝΗ ΣΟΦΙΑ

ΜΟΥΤΤΑΚΙ ΛΟΥΪΖΑ

ΜΑΡΙΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΚΡΑΣΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΚΟΛΟΚΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ

ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΣΚΛΑΒΑΙΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΦΟΙΒΗ

ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΘΑΛΕΙΑ

ΜΠΟΥΤΣΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΜΠΑΧΤΣΕΤΖΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ




ΧΑΤΣΑΤΟΥΡΙΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 17/06/2013 10.45-13.30

ΧΑΤΖΗΗΛΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΠΗΓΗ

ΤΣΟΥΧΛΑΡΗ ΔΑΝΑΗ

ΤΟΥΡΚΑΝΤΩΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΒΙΛΕΡΜΙΝΗ

ΤΣΙΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΒΑΛΛΥ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΛΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

ΤΣΟΥΧΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΙΩΣΗΦ

ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΖΥΓΟΡΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

ΚΟΥΖΕΛΕΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΛΕΞΙΔΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΤΖΙΡΙΤΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ

ΜΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΙΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ




ΑΣΣΑΤΩΦ ΑΝΝΑ ΤΡΙΤΗ 18/06/2013 08.15-10.30

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΟΛΕΤΑΕΒΑ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΟΥ ΑΛΙΚΗ

ΖΩΝΤΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΖΩΝΤΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ-ΕΥΘΥΜΙΑ

ΠΙΕΡΡΟΥΤΣΑΚΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΟΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΛΑΒΙΟΣ

ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΧΑΪΝΤΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΚΑΠΛΑΝΕΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΒΙΡΓΙΝΙΑ

ΣΙΝΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΡΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΛΑΜΚΟ ΒΙΚΤΩΡ

ΤΣΑΠΤΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΡΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΦΟΙΒΗ

ΠΡΟΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΠΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΠΙΔΑ ΕΙΡΗΝΗ




ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΡΙΤΗ 18/06/2013 09.30-11.45

ΑΛΑΜΑΝΗ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΛΑΜΑΝΗ-ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

ΜΙΧΑΛΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΒΑΛΑΣΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΣΤΑΦΥΛΑ ΔΑΦΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΠΙΛΤΣ ΚΡΙΣΤΟΦ

ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΚΑΤΖΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ

ΧΟΤΖΙΔΟΥ ΙΒΕΛΙΝΑ

ΧΙΛΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΑΤΣΟΡΙΔΑ ΔΑΝΑΗ

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΗΤΑΚΗ ΕΛΛΗ

ΠΑΠΠΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΔΡΙΒΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΖΩΗ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΛΟΖΥΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΣΧΙΖΑ ΦΟΙΒΗ-ΙΛΑΕΙΡΑ

ΚΑΠΠΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΛΑ

ΠΕΡΔΙΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ- ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΤΗ 18/06/2013 10.45-13.00

ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΓΩΓΙΑΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΤΣΟΥΚΑΛΑ-ΦΙΣΤΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΕΔΕΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΛΙΜΝΑΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

ΜΑΡΤΙΝΕΣ ΡΑΦΑΕΛΑ

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΚΡΕΚΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΒΑΦΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΥΖΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΝΔΥΛΑΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ




ΧΑΣΑΝΕΑΣ-ΠΕΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 19/06/2013 08.15-10.30

ΦΡΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΟΤΖΟΛΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ

ΘΕΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΠΙΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΦΟΙΒΗ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΑΝΟΥΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΡΙΩΝ

ΤΖΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΙΧΑΛΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

ΚΑΠΠΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΙΤΣΑΜΠΟΝ ΑΜΑΛ

ΤΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΙΧΑ ΙΩΑΚΕΙΜ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΛΛΙΕΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΡΚΑΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΙΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ




ΦΑΤΣΕΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 19/06/2013 09.30-11.45

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗ ΛΟΥΚΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΞΕΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΛΑΖΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΗ-ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΥ ΕΚΑΤΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΑΘΗΝΑ

ΤΡΑΣΑΝΗ ΑΘΗΝΑ

ΤΑΦΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΒΙΤΤΗ ΣΟΦΙΑ

ΛΑΒΑΡΗ ΛΥΔΙΑ

ΝΑΣΤΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΤΑΟΥΛΑΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΙΩΑΝΝΑ

ΒΡΕΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ-ΜΟΥΣΤΕΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΡΕΝΤΖΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΜΑΛΦΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ




ΑΓΟΡΑ ΕΛΕΝΗ-ΛΟΥΚΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 19/06/2013 10.45-13.00

ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΔΑΝΑΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΚΑΡΟΥΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ-ΕΛΠΙΔΑ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΡΟΥΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΜΠΕΪΚΟ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΑΣΧΟΥ ΖΩΗ-ΙΩΑΝΝΑ

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ

ΛΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

My.Mousalim

Σύλλογος Γονέων και κηδεμόνων Μουσικού Σχολείου Αλίμου

ΒΕΒΑΙΩΣΗ 7ου ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΕΛΛΗΝΟΦΩΝΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΙΣΤΟΤΟΠΩΝ

Η Σχολική Κοινότητα στο Facebook

Εκδηλώσεις

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
Μάρ Μάρ Μάρ Μάρ Μάρ 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Σύνδεση Χρήστη





Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα; Δημιουργία λογαριασμού

Εκπαιδευτικά, Καλλιτεχνικά και Ευρωπαϊκά προγράμματα του Σχολείου μας

"Πολιτισμικοί Μετεωρισμοί στη σκιά των Μετεώρων"
Κυριακή, 02 Απρίλιος 2017
ΤΙΤΛΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ: “Πολιτισμικοί Μετεωρισμοί στη σκιά των Μετεώρων» Συντονίστρια: Ιωάννα...
Περισσότερα...
Ορχήστρα ''NOSTOS'' στο Μόναχο
Πέμπτη, 30 Μάρτιος 2017
Ορχήστρα ''NOSTOS'' στο Μόναχο Ορχήστρα ''NOSTOS'' στο Μόναχο Όλη η συναυλία, Μόναχο 20 Νοεμβρίου 2016
Περισσότερα...
Focus on Wales
Πέμπτη, 12 Ιανουάριος 2017
Focus on Wales Πρόγραμμα Ενδο-υπηρεσιακής Κατάρτισης επιχορηγούμενο απ' την Ευρωπαϊκή Ένωση...
Περισσότερα...
Πάνω